Izvēlne
Your Cart

Ārdurvis dzīvoklim

Dzīvokļa ārdurvis: kā izvēlēties labāko variantu

Mūsdienu tirgus – tas ir kā milzīgs gandrīz jebkura produkta katalogs. Kvalitatīva produkta izvēle ir tiešā veidā atkarīga no zināšanu daudzuma par to. Tas attiecas pat uz šķietami pašām vienkāršākajām konstrukcijām. Piemēram, dzīvokļa ārdurvīm.

To galveno funkciju visi saprot tikpat labi kā "divreiz divi ir četri". Taču arvien biežāk parādās atsauksmes no klientiem, kuri sūdzas, ka viņi sāk lēnām aizmirst, ko nozīmē īsts klusums. Galu galā katra skaņa no kāpņu telpas iekļūst viņu dzīvoklī... Savukārt aukstā laikā tik traki nepūš no plaši atvērta loga, cik no pilnībā aizslēgtas “aizsardzības līnijas”.

Vai ir vērts piemetināt, ka cena par šo “cilvēka sasniegumu” bija visai pieņemama, pārdevēji zvērēja par tā augsto kvalitāti un ārēji durvis izskatās kā īsts mākslas darbs?

Lai ārdurvis pilnībā pildītu savus galvenos uzdevumus un to cena neradītu caurumu budžetā, kā arī izskatītos pievilcīgas, vārdu sakot, lai durvis būtu labas, jums, izvēloties šādu produktu, ir jāzina dažus smalkumus un nianses. Par to arī runāsim tālāk šajā rakstā.

Ārdurvis tiek uzstādītas dzīvokļos un privātmājās. Privātmāju durvīm ir vajadzīga lielāka izturība, vismaz tāpēc, ka tās atrodas pastāvīgā dabas apstākļu ietekmē. Dzīvokļa durvis vairāk fokusējas uz aizsardzību pret uzlaušanu, taču jūs varat mazāk uzmanības pievērst izturībai pret dabas stihijām.

Pašreizējais tirgus galvenokārt piedāvā divas durvju materiālu iespējas - koku un metālu. Katrs no tiem ir pelnījis detalizētu apskatu.

Metāla ārdurvis

Pieprasījums pēc metāla durvīm pastāvīgi palielinās. Izturības un cenas attiecība ir tā, kas visvairāk piesaista cilvēkus. Pircējam tiek dota arī plaša siltināšanas veidu izvēle un iespēja pasūtīt individuālu dizainu.

Vēl viens šādu durvju pluss ir īpašais pretkorozijas pārklājums. Pateicoties tam, šo konstrukciju iespējams lietot daudz ilgāk dažādos klimatiskajos apstākļos.

Kam ir vērts pievērst īpašu uzmanību? Metāla lokšņu biezumam. Šis indikators tiešā veidā ietekmē ārdurvju izturību un uzticamību. Atšķirība var svārstīties no 1 mm līdz 3 mm.

Protams, ļaundariem ir grūtāk tikt galā ar lielu biezumu, taču biezums palielina arī visas konstrukcijas kopējo svaru un spiedienu uz eņģēm. To lūšanas galvenais iemesls ir tieši pārāk lielā slodze. Tātad visam ir savas priekšrocības un arī trūkumi.

Ir vērts pievērst īpašu uzmanību arī metālam, no kura tiek izgatavotas ārdurvis. Tērauda ārdurvis ir vispopulārākās, jo tērauds palielina trokšņu un siltumizolāciju, kā arī nodrošina uzticamu aizsardzību.

Tērauda durvju analogs var būt alumīnija durvis. Šis metāls maksā mazāk un dažreiz labāk padodas apstrādei. Taču pēdējā priekšrocība vienlaicīgi ir arī trūkums, jo alumīnija izturība ir nedaudz zemāka nekā tēraudam.

Vēl viens metāla durvju aspekts ir tā apdare. Bieži tiek izmantota polimēra vai pulverkrāsa, auto emalja, laka, termo plēve un citi materiāli. Katrs no tiem savā veidā papildina ārdurvju dekorativitāti.

Koka ārdurvis

Kvalitatīvu koka durvju izmaksas pārsniedz vidējās metāla durvju cenas. Taču šādu durvju skaistums ir pilnīgi citā līmenī. Koks ir prestižs materiāls. Ja tiks izmantots pareizais koksnes veids, viesi sajutīs bijību jau pie jūsu dzīvokļa ieejas.

Koka durvis mēdz uzskatīt par klasiku, jo vēl nesen visas durvis tika izgatavotas tikai no šī materiāla. Mūsdienās, izmantojot jaunas tehnoloģijas, to īpašības tiek uzlabotas, salīdzinot ar mūsu tēvu un vectēvu modeļiem.

Koka durvju ārējais izskats tiek uzskatīts par atsevišķu mākslas veidu. Dekoratīvus darbus uz koka cilvēks iemācījās veikt jau pirms vairākiem gadsimtiem. Tāpēc mūsdienās pastāv tik daudz un dažādu dizaina stilu, katrs no tiem izceļas ar ārējo skaistumu un pat ar iekšējo nozīmi.

Arvien biežāk cilvēki izvēlas baudīt dabas oriģinalitāti, respektīvi, atstājot koku tā dabiskajā skaistumā.

Visaugstākās kvalitātes durvis var iegūt no šādiem koka veidiem:

·       Ozols. Tas var saglabāt savu kvalitāti vairākus gadu desmitus vai pat gadu simtus. Neparasts fakts: laika gaitā ozols paliek cietāks. Izrādās, ka jau tā kvalitatīva šķirne palielina savu izturību.

·       Osis. Izturības ziņā nav sliktāks par ozolu, bet atšķiras ar patīkamu nokrāsu izvēli.

·       Dižskābardis. Raksturīgs mīnuss - slikti panes mitrumu.

·       Priede. Lētākā un mīkstākā koku šķirne šajā sarakstā.

Liela priekšrocība ārdurvīm, kas izgatavotas no koka - dabiskais izskats un ekoloģiskums.

Ārdurvis ar spoguli

Šis durvju veids uzlabo vairākus aspektus vienlaikus. Pirmkārt, priekšnama izmēri vizuāli palielinās, pateicoties gaismas atstarošanai spogulī. Otrkārt, vietas ekonomija - bieži gadās, ka spoguli nav kur pakārt.

Tāpēc durvis ar spoguli strauji iegūst popularitāti. Jāpiebilst, ka daudzi dizaineri fokusējas tieši uz šo priekšnama elementu. Un vispārīgi runājot, spogulis lieliski iekļaujas gandrīz jebkurā interjerā.

Šāda risinājuma praktiskā puse neatstāj nekādu šaubu. Pirms došanās ārā, sava izskata pārbaude ir gluži vai pašpārliecināta cilvēka panākumu atslēga.

Tomēr ir arī kāds neliels trūkums. Šādās durvīs nav iespējams uzstādīt durvju actiņu. Taču vienmēr ir iespējams atrast alternatīvu. Video actiņa - variants, kas ir nedaudz dārgāks par klasisko, taču tas ļauj labāk pārredzēt telpu arī ārpus dzīvokļa.

Piemērotas ārdurvis varat izvēlēties mūsu veikalā.

DURVJU UN PIEDERUMU ATLASE

Dzīvokļa ārdurvis Alba Dzīvokļa ārdurvis Alba
4-6 nedeļas
Zīmols: STALLER Artikuls: ALBA
Vienkārši un gaumīgi. Piemērots īpašniekiem, kuri novērtē interjera lakonismu un minimālismu.Eleganta frēzēšana vienkāršas ģeometrijas veidā, grezns teksturēts nokrāsa (Wenge melns) piešķir ārējam panelim īpašu šarmu...
484.00€ Bez PVN:400.00€
Dzīvokļa ārdurvis Amira 211 Venge/Gaišais Venge Dzīvokļa ārdurvis Amira 211 Venge/Gaišais Venge
Pieejams
Zīmols: ABWEHR Artikuls: Amira 211 Venge/Gaišais Venge
APRAKSTS- Vērtnes metāla biezums – 1,50 mm - 4mm- Durvju kārbas metāla biezums – 1,60 mm - 4mm- Kārbas biezums - 90 mm- Vērtnes biezums - 75 mm- Vērtnes pildījums - minerālvate- Ārējā apdare - 16 mm bieza MDF plāksne , pārklātas ar PVC dekoratīvo plēvi- Iekšējā apdare - 10 mm biez..
380.00€ Bez PVN:314.05€
Dzīvokļa ārdurvis BRUNELLA 406
Pieejams
Zīmols: ABWEHR Artikuls: BRUNELLA 406
Tērauda durvis dzīvoklim BRUNELLA Product code:406, apraksts un komplektācija:- durvju vērtne: biezums - 76 mm, tērauda biezums - 1,5-4 mm, pildviela - blīvināta minerālvate;- durvju kārba: biezums – 93 mm, tērauda biezums - 1,6-4 mm pildviela - blīvināta minerālvate;- durvju ārpuse: 16 mm biezuma M..
380.00€ Bez PVN:314.05€
Dzīvokļa ārdurvis ELISSA - GAIŠS BETONS Dzīvokļa ārdurvis ELISSA - GAIŠS BETONS
Pieejams
Zīmols: ABWEHR Artikuls: ELISSA - GAIŠS BETONS
Product code: 251, apraksts un komplektācija:-durvju vērtne: biezums 76 mm, tērauda biezums 1,5 4 mm , pildviela blīvināta minerālvate;-durvju kārba: biezums 93 mm, tērauda biezums 1,6 4 mm pildviela blīvināta minerālvate;-durvju ārpuse : 16 mm biezuma MDF plāksne , segta ar PVC dekoratīvo plēvi-dur..
395.00€ Bez PVN:326.45€
Dzīvokļa ārdurvis Etna, ozols sanremo Dzīvokļa ārdurvis Etna, ozols sanremo
4-6 nedeļas
Zīmols: STALLER Artikuls: ETNA ozols sanremo
Šīs durvis ir autentiska dizaina atsauces piemērs. Tas ir piemērots īpašniekiem, kuri novērtē oriģinalitāti un ekstravaganci interjerā...
508.20€ Bez PVN:420.00€
Dzīvokļa ārdurvis LEAVINA 188 Tumšais rieksts
Pieejams
Zīmols: ABWEHR Artikuls: LEAVINA 188 A(0)
Dzīvokļa ārdurvis LEAVINA 188 Tumšais rieksts 860/960x2050mm  Vērtnes metāla biezums – 1,00 mm - 4mm Durvju kārbas metāla biezums – 1,6 mm - 4mm Kārbas biezums – 83 mm Vērtnes biezums - 65 mm Vērtnes pildījums - minerālvate (Izcilas siltuma un skaņas īpašības) Durvju kārbas pildījums -- Ārējā a..
245.00€ Bez PVN:202.48€
Dzīvokļa ārdurvis Louna 246 Tumš Beton Dzīvokļa ārdurvis Louna 246 Tumš Beton
Pieejams
Zīmols: ABWEHR Artikuls: Louna 246 Tumš Beton
- Vērtnes metāla biezums – 1,50 mm - Durvju kārbas metāla biezums – 1,60 mm - Kārbas biezums - 95 mm - Vērtnes biezums - 75 mm - Stiprības ribas - 7gb. - Vērtnes pildījums - minerālvate - Ārējā apdare - 16 mm bieza MDF plāksne, pārklāta ar PVC dekoratīvo plēvi - Iekšējā apdare - ..
385.00€ Bez PVN:318.18€
Dzīvokļa ārdurvis NIKA 54 Tika Koks
Pieejams
Zīmols: ABWEHR Artikuls: NIKA 54 Tika Koks
- Vērtnes metāla biezums – 1,50 mm- Durvju kārbas metāla biezums – 1,60 mm- Kārbas biezums - 92 mm- Vērtnes biezums - 67 mm- Stiprības ribas - 7 gb.- Vērtnes pildījums - minerālvate- Ārējā apdare - 10 mm bieza MDF plāksne, pārklāta ar PVC dekoratīvo plēvi- Iekšējā apdare - 10 mm b..
285.00€ Bez PVN:235.54€
Dzīvokļa ārdurvis Optim 264 (Tumšs/Gaišās) Dzīvokļa ārdurvis Optim 264 (Tumšs/Gaišās)
Pieejams
Zīmols: ABWEHR Artikuls: Optim 264 (Tumšs/Gaišās)
OPTIM Product code: 264 Tumš Teak/Gaišais Teak 860/960x2050mm  Vērtnes metāla biezums – 1,00 mm - 4mm Durvju kārbas metāla biezums – 1,6 mm - 4mm Kārbas biezums – 83 mm Vērtnes biezums - 65 mm Vērtnes pildījums - minerālvate (Izcilas siltuma un skaņas īpaš..
245.00€ Bez PVN:202.48€
Dzīvokļa ārdurvis Vanessa 291 Dzīvokļa ārdurvis Vanessa 291
Pieejams
Zīmols: ABWEHR Artikuls: Vanessa 291
Tērauda durvju dzīvoklim VANESSA Preces kods: 291, apraksts un komplektācija:- durvju vērtne: biezums - 70 mm, tērauda biezums - 1,5–4 mm, pildviela - blīvināta minerālvate;- durvju kārba: biezums - 93 mm, tērauda biezums - 1,6-4 mm pildviela -- durvju ārpuse: 10 mm biezuma MDF plāksne, segta ar PVC..
290.00€ Bez PVN:239.67€
Ieejas durvis Milena
4-6 nedeļas
Zīmols: STALLER Artikuls: Milena
Stingras, elegantas un stilīgas durvis. Piemērots īpašniekiem, kuri novērtē interjera lakonismu un minimālismu.Modeļa akcents ir eleganta horizontāla formēšana un šūšanas “dūriena” imitācija.Specifikācijas:Izmērs: 860x2050 mm, 960x2050 mmĀrējā apdare: MDF 12mm, Wenge tumšsInterjera apdare: MDF 8mm, ..
484.00€ Bez PVN:400.00€
Ieejas durvis Natta, bleached oak
4-6 nedeļas
Zīmols: STALLER Artikuls: Natta, bleached oak
Specifikācijas:Izmērs: 860x2050 mm, 960x2050 mmĀrējā apdare: MDF 12mm, grafītsInterjera apdare: MDF 8mm, 1NK panelis, balinātas ozolkoka debesisMetāla biezums: 1,5mmKārbas metāla pārklājums: Moire melnais polimērsAugšējā atslēga: Apecs T57 ar Apecs pārklājumu, automātisko aizslēguApakšējā slēdzene: ..
502.15€ Bez PVN:415.00€
Parādīt 1 līdz 12 no 35 (lapuses: 3)
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.